nasze piwa

Champion

Jasne piwo o wyraźnej goryczce i wytrawnym finiszu. Mocno nachmielone amerykańskimi odmianami. Uwarzone według zwycięskiej receptury Norberta Moćki, który zajął pierwsze miejsce w Świętokrzyskiej Lidze Piwowarów Domowych 2019.

Molly

Olbrzymia dawka orzeźwienia. Świeże pszeniczne piwo z dodatkiem aromatycznych owoców. Molly sprawi, że poczujesz się niczym na plaży w tropikach. Skosztuj!

Jumper

Jumper położył swoje łapy na klasycznych Pilsie i prosto ze swojej torby dorzucił kilka garści aromatycznego chmielu. Podkręcił nieco goryczkę i wszystko wpakował do butelki. Jumper tu rządzi wiec lepiej mu nie podskakuj.

Eliot

Zróbcie miejsce dla ELIOTA Czy pamiętasz smak pierwszego IPA, które piłeś? Z czasów gdy koła lokomotywy z napisem "piwna rewolucja" dopiero nabierały tempa? Weź łyka a Eliot zabierze Twoje zmysły w podróż w czasie. Mało IBU? Kiedyś byś tak nie powiedział.

Super Hero

Nocny bohater nie czuje strachu. Kąsa przeciwników grejpfrutową goryczą, kłuje nozdrza przypakowanym aromatem. Gdy przy pełni księżyca usłyszysz głośne wycie, wiedz, że Super Hero już po Ciebie idzie. Lepiej bierz nogi za pas! 💪

Mr Disco

Zatańcz z Mr Disco Disco kula, dobra nuta i noga sama lata. Przesuń się złotko! Król danceflooru pokaże Ci jak się giba w cytrusowym tańcu. Mr Disco. I wszystko gra!

Hoper

Podmorska wieść niesie, że Hoper nieźle miksuje winylem smaków. Macką owija szklanę ze świeżym IPA, bo tylko wtedy spływa na niego wena na wypasione graffiti w morskich czeluściach. Poczuj dobre fale i wyluzuj mordeczko. Elo, sprawdź to!

Teamon

Chill i filiżanka dobrej herbaty. To wszystko co Teamon potrzebuje do szczęścia. Dyndając na lianie, rozmyśla co by robił gdyby mu się chciało tak bardzo, jak mu się nie chce. To jest życie! Czaisz?

Flavic

FRUŃ JAK FLAVIC Flavic i jego pierzasty kompan, przemierzają przestworza nabierając w butelki ździebko obłoków. Złap ich, a spełnią Twoje jedno życzenie. Nie mów głośno! Flavic już Ci niesie piwo elektryzujące jak powietrze przed burzą, o wyglądzie nieba w zamglony dzień. Mmmm.... Fruń jak Flavic!

Nimasoku

Nadchodzi NIMASOKU Ostry jak krawędź katany. Wściekły, bo zabrakło dla niego sushi. Oburzony wrzeszczy coś o tradycji, groźnie wymachując pałeczkami  Samuraju! Przestań wasabić, tylko pij do dna. Kampai!

Lilo

Kum, kum poznajcie LILO Lilo wynurza się z bielutkiej pianki, malując na szkle wzór koronki brabandzkiej. Zbliż swoje usta, a oczaruje Cię puszystym smakiem, doprawionym pomarańczą oraz ziarnami kolendry. Wystarczy jeden buziak. Kum kum! A może to jednak Ty zostaniesz dziś żabką? 

Hero

Nie każdy bohater nosi pelerynę. Hero jest bohaterem swojego osiedla. Służy pomocą gdy trzeba przetrzepać komuś skórę intensywnym aromatem lub rozłożyć na łopatki konkretną goryczą. Nie bądź cykor, zmierz się z Hero.

Epigon

Wita Was EPIGON. Dobre wzorce należy papugować. Epigon wie jak to robić i swobodnym ruchem skrzydła, manewruje paletą smaków i aromatów. Abyś Ty poczuł się lekki jak piórko.

Filemoon

Filemoon wyrusza na podbój wszechświata. Wkracza na czekoladowo-paloną orbitę. Misja musi pójść gładko, bo wziął na pokład worek ulubionego owsa. Przyłącz się i doświadcz stanu nieważkości.
Scroll to top